рус укр
+380 (67) 565-42-62+380 (50) 766-91-82+380 (93) 542-25-54

Про компанію

З 2002 року на українському ринку представлена продукція, що виробляється під ТМ "Восход". Під даною торговою маркою виробляється сільськогосподарська техніка. яка встигла завоювати повагу своїх споживачів не лише високою якістю продукції, а й доступністю цін і адаптованістю під різноманітні вимоги сучасних виробників сільськогосподарської продукції.

Власником ТМ "Восход" є Товариство з обмеженою відповідальністю Виробниче Об'єднання  "Восход".

Саме ВО "Восход", як власник контрольних пакетів акцій заводів-виробничих потужностей (один з яких отримав після перереєстрації назву ПАТ "ВО "Восход" - співзвучну з назвою власника, а інший - відомий під іменем ВАТ "Катеринопільський ремонтно - механічний завод"), здійснює координацю основних напрямків планування і розвитку виробництва с/г техніки, контролює процес ціноутворення, для того, щоб ціни на техніку власного виробництва були прийнятними для українського споживача і відповідали якості  техніки.

Пріоритетним пунктом в стратегії виробництва сільськогосподарської техніки, машин і обладнання під ТМ "восход" є рівень європейського виробника.

Досвід роботи на ринку металопрокату і сільхозтехніки, застосування інноваційних технологій, вивчення попиту і впровадження перспективних напрямів розвитку, дозволяє забезпечувати повний цикл власного виробництва, і як результат - випуск надійної, високоякісної, а найголовніше - доступної сільськогосподарської техніки європейського рівня.

Все дозволяє запропонувати Вам продукцію ТМ "Восход" не просто по ціні заводу - виробника, а й, у випадках, передбачених диллерськими договорами, значно дешевше.

Відділ маркетингу якісно, з урахуванням нових технологій і тенденцій зміни кон'юктури ринку, досліджує надійність і актуальність запропонованої техніки. Запропонована продукція ТМ "Восход" - це лише найкращі зразки сучасної техніки і обладнання!

Придбавши техніку у нас Ви отримуєте:

Сільгосптехніка, яку ми реалізуємо, здатна задовольнити потреби найвибагливішого клієнта!

Відділ сервісу - це досвідчені співробітники, які, маючи у своєму розпорядженні сервісні автомобілі, обладнанні технологіями GPS, інструментами та оригінальними запчастинами, завжди зможуть швидко і якісно вирішити поставлені задачі:

Самостійно відділ транспортної логістики здійснює швидку доставку як самої сільгосптехніки, так і запчастин з комплектуючими до неї

Ми зможемо разом знайти найкомфортабельнішу для Вас схему придбання, доставки і обслуговування техніки 

 

© ТМ «Восход», 2005—2022